Poradím Vám s výživou!

Svým klientkám ráda poskytnu doporučení v oblasti stravování a zdravé výživy, zejména v souvislosti s cíleným hubnutím a formováním postavy.

Výživa a pitný režim bývají často ze strany cvičících opomíjeny. Hřeší na ně zejména ti mladší, kteří si myslí, že na kontrolu jídelníčku je v mládí ještě dost času. S rostoucím věkem přirozeně klesá fyzická i duševní aktivita a zpomaluje se proces látkové výměny (metabolismu). Stále méně jsme schopni řídit hospodaření s energií odpovídajícími tělesnými aktivitami a stále více jsme nuceni zaměřovat se na energetické vstupy, zejména stravu a její složení. Tato skutečnost, kterou naplno pocítíme až ve vyšším věku, nás přirozeně svádí k podceňování stravovacího režimu v době, kdy sportu a cvičení věnujeme ještě značnou část svého volného času.

Správná výživa, doprovázená vhodným pitným režimem a odpovídající životosprávou v aerobiku:

¨ přináší mnohem vyšší účinnost cvičení,

¨ poskytuje dostatek energie pro cvičení i běžný život,

¨ kladně působí na regenerační procesy, a tím zkracuje dobu, potřebnou na odpočinek a přípravu organismu na další trénink.

Kontaktujte mne a domluvíme si konkrétní podmínky konzultace.

Poradím Vám s vhodnými cviky na doma

Pro naše klientky, které mají zájem o procvičování i ve volném čase doma nebo například na chatě nebo chalupě, doporučím jednoduché a účinné cviky a sestavy.

V případě zájmu mne kontaktujte.

Prodej kosmetických přípravků

V nabídce máme pestrou škálu skvělých kosmetických, masážních i nehtových přípravků od světových firem jako Keenwell, Germaine de Capuccini apod. Možnost jednotlivého prodeje i prodeje luxusních setů, jako dárkových balíčků. Informujte se o naší aktuální nabídce. Informujte se o aktuální nabídce!

Další služby a doplňkový prodej

Infolinka a rezervace

+(420) 728 899 291 nebo emailem na lenka.nemecek@seznam.cz

INFOLINKA 728 899 291

Kosmetický a masážní salon

Step a fitness aerobikový klub